ПАРЄ ухвалила три резолюції щодо України


09:2923.06.2022

Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила три резолюції щодо України.

Про це повідомила голова постійної делегації Верховної Ради у ПАРЄ Марія Мезенцева, пише Інтерфакс-Україна.

«Такого не було ніколи! … Три резолюції щодо України… Ми проголосували та ухвалили три важливі резолюції», — написала Мезенцева ввечері в середу у фейсбуці.

Народний депутат розповіла, що поправки української делегації були враховані та покращили резолюцію «Гуманітарні наслідки та внутрішні й зовнішні переміщення людей у зв’язку з агресією Російської Федерації проти України».

«Ми закликаємо допомогти вирішити проблему фінансування житла для переміщених українців, активізувати обмін військовополонених. ЄС надати чітке юридичне роз’яснення щодо права осіб, які отримали тимчасовий захист у країнах ЄС та які перебували там більше як 90 днів і виїхали в Україну, повернутися на територію ЄС», — зазначила Мезенцева.

ПАРЄ також ухвалила резолюції «Захист та альтернативний догляд за несупроводжуваними та розлученими дітьми-мігрантами та дітьми-біженцями» та «Справедливість і безпека для жінок у процесі мирного примирення», доповідачами з яких були відповідно Мезенцева та член постійної делегації українського парламенту в ПАРЄ народний депутат Євгенія Кравчук.

Як повідомляло Інше ТВ, З початку вторгнення з України виїхало 7,7 млн.людей, повернулось – 2,5 млн., — ООН (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'ПАРЄ ухвалила три резолюції щодо України' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube