Держгідрографія знову виступає проти дій РФ, яка незаконно виробляє морські навігаційні карти на територію України


16:1917.07.2019
Share Button

Російська Федерація незаконно виробляє морські навігаційні карти на територію України, створюючи загрозу мореплавства в Чорному та Азовському морях. Крім того, країна-агресор продає ці карти через компанії Великобританії та Норвегії.

Росія незаконно реалізовує карти на води України, незважаючи на те, що Держгідрографія випускає та продає повну колекцію карт у зоні своєї юрисдикції. Таке перекриття може призвести до технічних помилок у навігаційному обладнанні суден та призвести до загибелі моряків. Крім цього, такими діями РФ забирає частину українського ринку збуту карт, завдаючи шкоду національним інтересам країни.

«Росія протягом останніх років, нехтуючи усіма міжнародними нормами та вимогами, виробляє та розповсюджує навігаційні карти на зону юрисдикції України в Чорному і Азовському морях, створюючи величезну небезпеку судноплавства в регіоні. З незрозумілих причин колишнє керівництво установи замовчувало цю ситуацію, але їхня бездіяльність може коштувати Україні та світу людських життів. Ми доповіли про ситуацію голові Морської адміністрації Дмитру Петренку та, залучившись його підтримкою, маємо на меті змусити РФ припинити свої незаконні дії. Цьому також сприятимуть іноземні колеги та професіоналізм наших юристів. Адже ця проблема стосується не тільки Держгідрографії, а й порушує національні інтереси України», – начальник Держгідрографії Олександр Щипцов.

Делегація від України 13 червня на 21 засіданні Гідрографічної комісії по Середземному та Чорному морях у Кадісі (Іспанія) висловила рішучий протест проти уже згаданих дій  Російської Федерації та вимагала припинити порушення норм міжнародного права. Також Держгідрографія уже звернулась до посольств Великобританії та Норвегії, Міжнародної гідрографічної організації та відповідних органів з вимогою якнайшвидше посприяти вилученню російських карт на українські води з міжнародного обігу. 

«Припинення злочинного оверлеппінгу карт – це лише перший крок Держгідрографії в боротьбі з Росією. Найближчим часом розпочнемо процедуру подання позову установи до Російської Федерації до Міжнародного суду в Гаазі з приводу незаконного захоплення нашого майна в Криму. Держгідрографія разом із Державною службою морського та річкового транспорту використовуватиме всі доступні інструменти, щоб примусити Росію відповісти за свої дії», – начальник Держгідрографії Олександр Щипцов.

Оверлеппінг у картографії – це дублювання електронних навігаційних карт іншою стороною.

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Пожалуйста, чтобы добавить комментарий.

© Inshe.tv

Share Button