«Донбас — це Україна!» – заява команди Володимира Зеленського з приводу роздачі російських паспортів на Донбасі


19:0424.04.2019
Share Button

«Донбас – це Україна».

Така позиція команди Володимира Зеленського щодо видачі російських паспортів громадянам України, оприлюднена в Телеграм.

«Указом про видачу російських паспортів громадянам України, які перебувають на тимчасово непідконтрольних нашій державі територіях, Російська Федерація визнала свою відповідальність у якості держави-окупанта. Ці дії є ще одним наочним підтвердженням для світової спільноти справжньої ролі Росії, як держави-агресора, яка веде проти України війну.

На жаль, цей указ не наближає нас до вирішення основної мети — припинення вогню.

Незважаючи на це, Україна буде робити все від неї залежне, аби захистити, надати належну допомогу та забезпечити права своїх громадян, які вимушені перебувати на окупованих територіях. Україна також розраховує на підтримку міжнародної спільноти у питанні захисту інтересів, прав та свобод українських громадян на тимчасово окупованих територіях, та розраховує на посилення дипломатичного і санкційного тиску на РФ.

Одним з пріоритетів Президента Володимира Зеленського буде розв‘язання нагальних життєвих проблем переселенців та розширення можливостей для підтримки зв’язків з громадянами України на окупованих територіях, комплекс заходів задля припинення війни та деокупації наших територій.

Донбас — це Україна!», – сказано в заяві.

Як повідомляло Інше ТВ, Путин упростил получение российского гражданства для жителей оккупированного Донбасса.

Також повідомлялося «Це чергове безпрецедентне втручання РФ у внутрішні справи України» – заява Президента Петра Порошенка з приводу роздачі російських паспортів на Донбасі

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Пожалуйста, чтобы добавить комментарий.

© Inshe.tv

Share Button