В Миколаїв для обласної дитячої лікарні прибув дизельний генератор потужністю 400 кВт (ФОТО)


13:1525.04.2022

Миколаївська обласна дитяча лікарня отримала генератор для резервного автономного електроживлення, який у разі аварійного відключення електрики забезпечить роботу медичного обладнання.

Про це повідомили у пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Як зазначив заступник начальника Миколаївської ОВА Юрій Гранатуров, генератор може повністю забезпечувати потреби медичного закладу.

«Ми контролюємо цей процес, і зараз обласна дитяча лікарня повістю енергетично незалежна, що дуже важливо. Також ми отримали медикаменти та інші критично важливі речі для медзакладів», — повідомив він.

До того ж прибула велика кількість бутельованої та якісної питної води, яку невдовзі розподілять на всі медичні заклади Миколаєва.

«Висловлюємо вдячність міському голові Дрогобича Тарасу Кучмі, керівнику гуманітарного штабу, заступнику голови Львівської облради Юрію Холоду, волонтеру Юлію Соболєву, депутату Миколаївської міськради Рамілю Агабекову та всій його команді», — додав Юрій Гранатуров.

Як повідомляло Інше ТВ, Пацієнти розбомбленої окупантами Баштанської лікарні будуть лікуватися в інших медичних закладах – УОЗ Миколаївської ОВА (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Миколаїв для обласної дитячої лікарні прибув дизельний генератор потужністю 400 кВт (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube