«Миколаївобленерго» придбало для своїх працівників, які ліквідовують аварії, бронежилети та інше захисне спорядження


13:5221.04.2022

Не у безпеці, але максимально захищені. АТ «Миколаївобленерго» потурбувалося про своїх працівників, які ліквідовують наслідки ворожих обстрілів.

Про це повідомили у АТ «Миколаївобленерго», передає Інше ТВ.

«Пересидіти у безпечному місці чи, принаймні, триматися подалі від зони обстрілів ворожими силами наших територій співробітники АТ «Миколаївобленерго» не можуть… та й не збираються! Оперативно-відновлювальні бригади підприємства, щойно дізнавшись про пошкодження мереж чи інші аварійні ситуації, прямують на місце події. Чим це може вилитися їм ми, на жаль, маємо реальні приклади — неодноразово техніка Товариства потрапляла під обстріли і лише волею щасливого випадку енергетики не зазнавали поранень.

Та аби зайвий раз не випробовувати долю, «Миколаївобленерго» придбало бронежилети та інше захисне спорядження, що може вберегти людину від шаленої кулі, уламків снарядів, мін тощо. Тепер бригади, що виїжджають для ліквідації аварійних ситуацій в райони області, де проходять активні бойові дії, укомплектовані всім необхідним для відносно безпечного проведення відновлювальних робіт. Звісно, безпечніше їм було б в укритті, подалі від обстрілів, та наші працівники — справжні патріоти своєї країни та справжні професіонали своєї справи, тож розуміють як важливо забезпечити безперебійне електропостачання особливо зараз, у воєнний час», — кажуть у «Миколаївобленерго».

Як повідомляло Інше ТВ, «Миколаївобленерго» з початку російської агресії понесло збитків на 320 млн.грн.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Миколаївобленерго» придбало для своїх працівників, які ліквідовують аварії, бронежилети та інше захисне спорядження' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube