INSHE.TV
П’ятниця, 26 Червня, 2026
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Миколаїв

Миколаївщина та НЕФКО підписали меморандум про співпрацю для зеленого відновлення регіону – мова йде про залучення грантів на понад 40 млн.євро

26 Червня 2026, 13:06
у Миколаїв, Економіка
Миколаївщина та НЕФКО підписали меморандум про співпрацю для зеленого відновлення регіону – мова йде про залучення грантів на понад 40 млн.євро

У Ґданську під час Конференції з відновлення України URC 2026 начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім взяв участь у заході Nefco Green Recovery Reception, присвяченому зеленому відновленню України та розвитку партнерства між українськими регіонами, донорами й міжнародними організаціями.

У межах заходу було підписано Меморандум про співпрацю між Миколаївською обласною військовою адміністрацією та Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО). Від імені організації документ підписали інвестиційний директор Бо Нюхус та програмна менеджерка Ірина Федоренко, повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА.

Ця угода є першою в Україні такого формату між регіональною владою та НЕФКО та закладає основу для довгострокової взаємодії у сфері відновлення та розвитку Миколаївщини.

Співпраця охоплюватиме розвиток енергоефективної інфраструктури, відновлюваної енергетики, систем водопостачання та водовідведення, теплопостачання, вуличного освітлення, а також сферу управління твердими побутовими відходами.

Зокрема, досягнуто домовленості щодо залучення грантової підтримки за кошти Королівства Данії та Королівства Швеції на загальну суму понад 40 млн євро для реалізації проєктів у Миколаєві, Вознесенську, Новій Одесі, Південноукраїнську, Первомайську, Новому Бузі, Баштанці та Коблівській громаді. Реалізація спільних ініціатив сприятиме зміцненню енергетичної безпеки та підвищенню стійкості громад області.

Меморандум також передбачає підтримку екологічно відповідального розвитку регіону, впровадження сучасних кліматично стійких рішень та посилення спроможності громад і місцевих інституцій.

Як повідомляло Інше ТВ, Міський голова Миколаєва підписав грантову угоду на понад 3 млн євро для розвитку міста – що вона передбачає (ФОТО)

Попередній запис

Міський голова Миколаєва підписав грантову угоду на понад 3 млн євро для розвитку міста – що вона передбачає (ФОТО)

Наступний запис

У Данії хочуть анулювати дозволи на проживання українських чоловіків призовного віку

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv