До складу національної збірної України на Олімпійські ігри увійшли троє спортсменів з Миколаєва


10:2511.07.2024

Було затверджено склад офіційної делегації національної збірної команди України для участі в Іграх XXXIII Олімпіади 2024 року.

До складу офіційної делегації увійшли 297 осіб, зокрема, і троє спортсменів з Миколаєва.

Про це повідомляє Інше ТВ з посиланням на інформацію НОК України.

Так, у складі збірної – Валерія Перемета (художня гімнастика, групові вправи), Данило Коновалов та Максим Мірза (обидва миколаївські стрибуни у воду заявлені у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну, але Максим Мірза – в резерві).

Літні Олімпійські ігри відбудуться з 26 липня по 11 серпня 2024 року в Парижі.

Збірна України буде представлена у 26-ти з 32-х дисциплін, які входять в програму Олімпійських ігор: бадмінтон, бокс, вільна та греко-римська боротьба, брейкінг, важка атлетика, велосипедний спорт (маунтенбайк і шосе), веслувальний слалом, академічне веслування та веслування на байдарках і каное, спортивна гімнастика, художня гімнастика, дзюдо, легка атлетика, артистичне плавання, плавання, скелелазіння, стрибки у воду, стрільба з лука, стендова стрільба, кульова стрільба, сучасне п’ятиборство, теніс, настільний теніс, фехтування та футбол.

Пряму трансляцію Ігор забезпечить Суспільний мовник України.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївські паралімпійці вибороли 9 ліцензій на участь у XVIІ Паралімпійських Іграх у Франції© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube