Сервіс «Пульс» якісно та оперативно відпрацьовує звернення громадян


20:1610.07.2024

Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує, що сервіс «Пульс» приймає звернення фізичних осіб та суб’єктів господарювання (далі – Заявники) щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників податкової служби, а також про можливі корупційні дії з їхнього боку (далі – Інформація). 

Надати інформацію можна за номером телефону 0800-501-007, прослухавши інтерактивний голосовий автовідповідач щоденно з 8 год. 00 хв. до 19 год. 00 хв., у п’ятницю з 8 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. (крім суботи та неділі) – послідовно оберіть напрямок «5» та натисніть «1», зачекайте з’єднання з працівником та залиште Інформацію.

При наданні Інформації назвіть своє прізвище, ім’я, по батькові (найменування суб’єкта господарювання), контактний телефон, місце проживання/реєстрації, а також прізвище, ім’я, по батькові та посаду працівника органу ДПС, з яким пов’язана подія, дата, місце і суть події, конкретні обставини, зауваження, прохання чи вимоги. Якщо Заявник не бажає називати своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання/реєстрації, Інформація реєструється як анонімна. 

У разі звернення представника Заявника обов’язково надаються відомості стосовно його повноважень здійснювати представництво законних інтересів та ведення справ Заявника, пов’язаних із сплатою податків, на підставі закону або довіреності. Якщо представник Заявника не надає такі дані, Інформація на сервіс «Пульс» не приймається. 

У неробочий час з 19 год. 00 хв. до 8 год. 00 хв., у п’ятницю з 18 год. 00 хв. (також у суботу та неділю) Інформацію можна залишити на інтерактивний автовідповідач. 

Також її можна надіслати на електронну пошту: idd@tax.gov.ua. 

Звертаємо увагу, що реєструючи звернення ви даєте згоду на запис розмови технічними засобами та обробку і використання персональних даних згідно з законодавством. 

Про результати розгляду Інформації Заявники повідомляються невідкладно або протягом 3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання може бути подовжено. 

Не повідомляються Заявникам результати розгляду анонімної Інформації та повідомлень про наявність на вебпорталі/субсайтах ДПС недостовірної/застарілої інформації; методологічних чи технічних проблем в роботі електронних сервісів, систем та відомості щодо мінімізації сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що надходять електронною поштою. 

Звернення заявників до Контакт-центру ДПС на сервіс «Пульс» реєструються в інформаційній картці та направляються через Програмний модуль до структурних підрозділів ДПС чи до територіальних органів ДПС для виконання. 

У першому півріччі 2024 року Головним управлінням ДПС у Миколаївській області було прийнято 19 звернень із сервісу «Пульс», які відпрацьовано без порушення термінів.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube