Міжнародна організація Project Hope відремонтує реабілітаційне відділення Миколаївської обласної клінічної лікарні (ФОТО)


18:4126.06.2024

Міжнародна організація Project Hope відремонтує реабілітаційне відділення Миколаївської обласної клінічної лікарні.

Про це сьогодні, 26 червня, під час зустрічі у Миколаївській ОВА повідомив стратегічний директор Project Hope в Україні Іван Сироватко, інформує пресслужба МОВА.

Project Hope – The People-to-People Health Foundation, inc. в Україні була однією із перших, яка після початку повномасштабного вторгнення відреагувала на гуманітарну кризу в Україні і підтримала понад 400 різних установ, в тому числі й з Миколаївщини, забезпечивши їх необхідною гуманітарною допомогою.

«Наразі в Миколаївській області наша організація координує три мобільні медичні бригади, а також, у рамках програми підсилення та надання допомоги лікарів, підтримує сім закладів охорони здоровʼя. Крім того, півтора року тому у Миколаєві ми відкрили центр психосоціальної підтримки, яким уже було надано понад 5000 консультацій», – підкреслив керівник представництва Project Hope в Україні Джорджіо Тромбаторе.

Також сьогодні між Миколаївською обласною військовою адміністрацією та представництвом Project Hope підписано Меморандум про співпрацю.

Меморандум включає в себе допомогу у напрямку безоплатного забезпечення мешканців громад (в тому числі внутрішньо переміщених осіб) психологічною та гуманітарною допомогою (гігієнічними наборами, питною водою, медикаментами тощо). Також передбачає спільні дії, спрямовані на покращення роботи медичних закладів та інших соціальних закладів у регіоні (у тому числі шляхом проведення ремонтних робіт).

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві відновили ще один медзаклад, який постраждав у перший рік повномасштабної війни, – МОЗ© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube