На Миколаївщині вигоріло 9 га відкритих територій, але вогнеборцям вдалось врятувати 11 га пшениці (ФОТО)


15:1824.06.2024

Внаслідок нехтування населенням правил пожежної безпеки 24 червня продовжили палати відкриті території на Миколаївщині.

11 пожеж сухої трави, сміття, чагарників зареєстровано в Арбузинській, Первомайській територіальних громадах Первомайського району, Воскресенській, Новоодеській, Шевченківській ТГ Миколаївського району, Дорошівській Вознесенського району, Снігурівській, Баштанській ТГ Баштанського району та м. Миколаєві.

Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

У с. Явкине на Баштанщині разом з сухостоєм площею 5030 кв. м на території приватного домоволодіння горіли 2 господарчі споруди на площі 32 кв. м, існувала загроза поширення на житловий будинок, розташований в декількох метрах поруч.

На пожежах загальною площею майже 9 га працювали 40 вогнеборців, 10 одиниць техніки ДСНС. Допомагали гасити займання місцеві пожежні охорони “Пересадівка”, “Щербані”, “Шевченкове”.

Також минула доба не стала виключенням для пожеж зернових культур на корені. Так, професійні рятувальники спільно з місцевою пожежною охороною “Мартинівка” ліквідували пожежу сухої трави, чагарників (500 кв. м) та 5 га пшениці на корені на полі між селами Дмитрівка та Рюмівське Прибужанівської територіальної громади Вознесенського району. Вогнеборцям не лише вдалось оперативно ліквідувати масштабний вогонь, а й врятувати 11 га пшениці. Причина встановлюється.

В іншому випадку МПО “Шевченкове” залучалось до гасіння пожнивних залишків та сухої рослинності площею 5000 кв. м, спричиненою ймовірним підпалом.

За минулий тиждень в області виникла 101 пожежа, з яких 80 припало на відкриті території.

Як повідомляло Інше ТВ, 23 червня на Миколаївщині вигоріло понад 10 га відкритих територій (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube