І відключення світла не завадило: у Миколаєві відбувся творчий вечір композиторки Еліни Образцової (ФОТО)


21:1023.06.2024

Творчій вечір відомої миколаївської композиторки, музикознавиці, старшої викладачки вищої категорії ДМШ №2, лауреатки багатьох всеукраїнських конкурсів композиторів Еліни Образцової «Музика души» зібрав в музично–художній вітальні Миколаївського обласного художнього музею найшанованішу публіку.

В якусь мить в залі вимкнуло світло, але це не зіпсувало урочистості моменту, – музика продовжила звучати.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Миколаївського обласного художнього музею ім.В.Верещагіна, передає Інше ТВ.

На концерті у виконанні миколаївських вокалістів та музикантів лунали твори Еліни Образцової, які написані нею протягом останніх років, були представлені і нові музичні композиції, в тому числі твори на власні вірші композиторки Образцової.

Композиторською діяльністю Еліна Михайлівна Образцова займається з юності, вона пише музику у різних жанрах – вокальних, вокально–інструментальних, оркестрових.

Всі ці жанри об’єднує любов автора до музики, до людей, до життя, до мистецтва. Це дуже особиста музика, але кожен слухач знаходить у ній щось своє, що пробуджує в душі найкращі почуття. Недарма музику Еліни Михайлівни Образцової називають музикою душі.

Як повідомляло Інше ТВ, в грудні 2023 року у Києві відбувся міжнародний двотуровий конкурс композиторів «London Stars», перемогу в якому в своїй віковій категорії здобула миколаївська композиторка Еліна Образцова.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube