Група дітей з Миколаївщини та Херсонщини прибула до Азербайджану на відпочинок (ФОТО)


16:0818.06.2024

Учора, 17 червня, до Азербайджану прибула група з 30 дітей з Миколаївської та Херсонської областей. Відпочинок був організований для дітей загиблих захисників, тих, хто перебуває в полоні, та тих, хто наразі боронить наші кордони на передовій.

Про це повідомили в Миколаївській ОВА, передає Інше ТВ.

«Приймаючи цю чудову групу, ми відчуваємо особливу відповідальність та радість, бо кожен з них – справжній приклад мужності та невичерпної сили духу. Ці діти заслуговують на найкраще, і ми з нашими азербайджанськими друзями робимо все можливе, щоб зробити їхнє перебування тут незабутнім. Це важливий крок на шляху підтримки України та нашої боротьби за свободу, і ми вдячні Азербайджанській Республіці, яка таким чином долучається до цього важливого процесу», – повідомив посол України в Азербайджані Юрій Гусєв.

Поїздка була організована завдяки співпраці Міністерства соціальної політики України, Посольства Молдови, Посольства Азербайджану, посла України в Азербайджані Юрія Гусєва, Миколаївської обласної військової адміністрації, ГО «Оберіг Миколаївщини» та волонтерів пекарні «Рум’яний хліб».

Як повідомляло Інше ТВ, на початку червня 45 юних миколаївців пільгових категорій вирушили на двотижневий відпочинок до Закарпаття.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube