Коли на будівництві стадіону й кінь не валявся: на Миколаївщині прокуратура через суд вимагає розірвання договору підряду вартістю майже 17 млн.грн.


07:0413.06.2024

Миколаївською окружною прокуратурою встановлено, що за наслідками публічної закупівлі у 2022 році  Департаментом містобудування, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку обласної державної адміністрації укладено договір підряду на виконання будівельних робіт капітального будівництва стадіону у Миколаївському районі на суму близько 17 млн грн зі строком виконання до грудня 2023 року. Дію зазначеного договору продовжено сторонами до 31.12.2024.

Водночас, упродовж майже 2 років  підрядник роботи не розпочав та будь-яких заходів на виконання договірних зобов’язань не вживає, що свідчить про неможливість завершення робіт у встановлений договором строк.

Вказане може призвести до неефективного використання бюджетних коштів під час дії воєнного стану в умовах обмеженого фінансування та нанесення шкоди економічним інтересам держави, однак уповноваженими органами належні заходи до захисту таких інтересів в суді не вжито.

Наведене стало підставою для звернення прокурора з позовом до суду. Наразі судом відкрито провадження у справі, повідомили в Миколаївській обласній прокуратурі.

Як повідомляло Інше ТВ, Прокуратура вимагає визнати недійсними договори з реконструкції водогону в Миколаєві – на 600 млн.грн. (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube