Для мешканців Галицинівської громади Миколаївщини благодійники відкрили мобільну станцію очищення води (ФОТО)


22:1211.06.2024

Благодійний фонд «Відбудуємо нашу Україну» за фінансової підтримки іноземної некомерційної організації «Blue Check Ukraine» передав у використання жителям Галицинівської громади водоочисну станцію, яка надає змогу очищати воду будь-якого рівня забрудненості.

Це відбулося у рамках підписаного між благодійним фондом та Миколаївською ОВА Меморандуму про співпрацю.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

У вівторок, 11 червня, до відкриття установки долучилися перший заступник начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов, начальник Миколаївської районної військової адміністрації Максим Кашуба та директор благодійної організації «Відбудуємо нашу Україну» Олег Кленін.

«На сьогодні це вже третя громада нашої області, яка за допомогою БФ «Відбудуємо нашу Україну» отримала доступ до високоякісної питної води. Дякую представникам фонду за потужну підтримку регіону та покращення рівня добробуту у наших громадах. Окремо хочу висловити вдячність громаді за те, що взяли участь в реалізації проєкту», – підкреслив Георгій Решетілов.

Зазначимо, що вартість однієї такої водоочисної станції становить 75 000 євро. Крім того, станція – українського виробництва.

Як повідомляло Інше ТВ, 10 червня Снігурівська міська лікарня на Миколаївщині отримала від благодійників нову водонапірну башту (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube