У Миколаєві запрацював Центр життєстійкості (ФОТО)


12:3106.06.2024

У Миколаєві відкрили Центр життєстійкості. Там можна отримати майже 30 соціальних послуг. Зокрема, психосоціальні. А у разі потреби – спрямування до профільних державних служб і сервісів.

Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

Центр працює на базі одного із закладів соціального захисту Миколаєва. Його облаштував благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я», який переміг у конкурсі Міністерства соціальної політики України.

Регіональний менеджер «Української фундації громадського здоров’я» Олена Хлопоніна зазначила, що поява закладів, спрямованих на надання психосоціальної допомоги, доцільна і дуже актуальна. Особливо для регіонів, які розташовані поблизу фронту.

«З початком повномасштабного вторгнення миколаївці одні з перших відчули на собі весь тягар війни. На жаль, сьогодні не вщухають обстріли, повітряні тривоги. Все це негативно впливає на психоемоційний стан, – сказала Олена Хлопоніна. – Наразі навантаження на міські й державні соціальні служби дуже велике. Для їх посилення та підтримати і був відкритий Центр життєстійкості».

Як зазначив керівник департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко, у закладі допомогу надають 8 фахівців.

«В першу чергу, вони працюють з тими категоріями населення, які найбільше цього потребують. Це люди, які постраждали від війни, особи з інвалідністю, діти-сироти, багатодітні сім’ї», – розповів директор департаменту.

Загалом фахівці центру надаватимуть індивідуальні й сімейні консультації, проводитимуть тренінги, навчання із самодопомоги, групи взаємопідтримки.

Аби отримати більше детальну інформацію про роботу Центру або записатися на консультацію, необхідно звертатися за телефонами: 093 521 82 84; 099 349 11 02.

Або пишіть на електронну пошту: resiliencecentermykolaiv@gmail.com

Як повідомляло Інше ТВ, 4 червня між Миколаївською міськрадою та міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» було підписано меморандум про створення в Миколаєві Центру життєстійкості.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube