У Миколаївському обласному ТЦК збільшилась кількість відвідувачів (ФОТО)


06:3505.06.2024

З 18 травня 2024 року після набрання чинності нових змін до мобілізаційного законодавства України в ТЦК та СП Миколаївщини стало більше відвідувачів.

Про це повідомили в Миколаївському обласному ТЦК та СП, передає Інше ТВ.

Згідно повідомлення, жителі Миколаївщини переважно приходять оновити військово-облікові дані. Водночас продовжується постійна робота з військовозобов’язаними щодо призову на військову службу за мобілізацією або контрактом та призовниками, які вступають до вищих військових навчальних закладів. За необхідності громадян направляють на медичне обстеження у ВЛК тощо.

Серед відвідувачів збільшилася частка жінок медичного та фармацевтичного фаху. Ця категорія військовозобов’язаних існувала до нових змін законодавства. Як і раніше, мобілізація жінок залишається добровільною.

Планові відключення світла дещо ускладнюють роботу з громадянами. Через це та збільшення відвідувачів зросли черги до ТЦК та СП. Утім вони не стали критичними.

Учасники процесу оновлення даних, з обох сторін, із розумінням і терпінням ставляться до виниклих незручностей.

Як нагадують в Миколаївському обласному ТЦК та СП, перелік облікових даних, які необхідно оновлювати, зазначено в статті 7 Закону України «Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів» (https://bit.ly/3R4TpVn).

Як повідомляло Інше ТВ, 29 травня у Миколаєві відкрився Центр рекрутингу української армії.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube