Пенсіонер з Миколаєва, який був коригувальником у росіян і обіцяв їм наварити щі після захоплення міста, отримав 15 років в’язниці


19:1921.05.2024

Як повідомляло Інше ТВ, у вересні 2022 року в Миколаєві було затримано чергового корегувальника вогню – 72-річний пенсіонер обіцяв окупантам наварити щі, коли вони захоплять місто (ФОТО, ВІДЕО).

У Центральному районному суді м.Миколаєва постановлено вирок місцевому мешканцю, обвинуваченому у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.111 КК України.

Про це повідомляється на сайті суду, передає Інше ТВ.

Судом встановлено, що пенсіонер надсилав представнику спецслужб РФ дані про розташування підрозділів ЗС України в м.Миколаєві, інформацію з результатами влучань по вищим навчальним закладам, промисловим об’єктам, мостовим переходам міста.

Окрім цього, на виконання завдання представника РФ, обвинувачений восени 2022 року здійснив фотофіксацію одного з об’єктів енергетичної інфраструктури, розташованого в Миколаєві. А саме, що стосувалось наявності охорони, пунктів пропуску, технологічного обладнання, ліній електропередач, вузлових електропідстанцій, розташованих поруч. Фотографії разом з детальних описом об’єктів обвинувачений надіслав представнику спецслужб РФ.

Обвинувачений не визнав свою провину, водночас, підтвердив той факт, що фотографував та надсилав світлини та координати відповідних об’єктів. Також повідомив, що за те, що він використовував автомобіль для здійснення цієї діяльності, він отримав 5 літрів бензину. Про те, що йому потрібно забрати пальне у визначеному місті, написав його співрозмовник, якому він надсилав інформацію.

Захисник ворожого коригувальника просила закрити кримінальне провадження за недоведеністю, посилаючись на те, що досліджені докази не підтверджують вчинення її клієнтом кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.111 КК України.

За результатами розгляду суд дійшов висновку про доведеність вини обвинуваченого та постановив призначити йому покарання у виді 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube