У другий змагальний день особистого Чемпіонату України зі стрибків у воду визначилися медалісти на метровому трампліні серед жінок й чоловіків та у синхронних стрибках з вишки серед чоловіків.
І у миколаївців є нагороди.
Про це повідомили в Федерації України зі трибків в воду, передає Інше ТВ.
Так, у стрибках з метрового трампліну Богдан Чижовський став другим – миколаївець набрав 340.75 бали.
А у синхронних стрибках з вишки серед чоловіків пара у складі миколаївця Романа Галікберова та харків’янина Олексія Рябініна набрала 232.59 бали і посіла ІІІ місце.
![Чемпіонат України зі стрибків у воду: у миколаївців вже є нагороди (ФОТО) 2 Чемпіонат України зі стрибків у воду: у миколаївців вже є нагороди (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/1-278-1024x768.jpg)
![Чемпіонат України зі стрибків у воду: у миколаївців вже є нагороди (ФОТО) 4 Чемпіонат України зі стрибків у воду: у миколаївців вже є нагороди (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/2-115-1024x683.jpg)
![Чемпіонат України зі стрибків у воду: у миколаївців вже є нагороди (ФОТО) 6 Чемпіонат України зі стрибків у воду: у миколаївців вже є нагороди (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/3-74-768x1024.jpg)
![Чемпіонат України зі стрибків у воду: у миколаївців вже є нагороди (ФОТО) 8 Чемпіонат України зі стрибків у воду: у миколаївців вже є нагороди (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/4-51-768x1024.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, в квітні Богдан Чижовський набрав 323.85 балів та посів ІІ місце на Кубку України зі стрибків у воду