Цими днями в Одесі відбувся чемпіонат з пауерліфтингу та окремих вправ «Чемпіонат Півдня України», в якому взяли участь більше 35 учасників. Офіцер 19-го Миколаївського полку Національної гвардії України Дмитро Сабін посів три призових місця.
Про це повідомили в 19-му Миколаївському полку охорони громадського порядку НГУ, передає Інше ТВ.
Зокрема, Дмитро Сабін посів перші місця у жимі штанги лежачи (з піднятою вагою 180 кг), у становій тязі (з піднятою вагою 260 кг та у підйомі штанги на біцепс (з вагою 70 кг).
Також Дмитро захистив почесне звання майстра спорту з жиму штанги лежачи та становій тязі.
“Кожен день тренувань, кожен важкий підйом штанги, кожна мить самоспрямування – все це вартувало того. Я завжди вірив у себе та свої можливості, і сьогодні це перемога є підтвердженням, що мрії можуть стати реальністю. Дякую за підтримку та віру. Ми разом зможемо досягти неймовірних висот і здійснити неможливе”, – зазначив переможець капітан Дмитро Сабін.
![Миколаївський нацгвардієць-пауерліфтер здобув чергові спортивні нагороди (ФОТО) 2 Миколаївський нацгвардієць-пауерліфтер здобув чергові спортивні нагороди (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/1-216.jpg)
![Миколаївський нацгвардієць-пауерліфтер здобув чергові спортивні нагороди (ФОТО) 4 Миколаївський нацгвардієць-пауерліфтер здобув чергові спортивні нагороди (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/2-84.jpg)
![Миколаївський нацгвардієць-пауерліфтер здобув чергові спортивні нагороди (ФОТО) 6 Миколаївський нацгвардієць-пауерліфтер здобув чергові спортивні нагороди (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/3-55.jpg)
![Миколаївський нацгвардієць-пауерліфтер здобув чергові спортивні нагороди (ФОТО) 8 Миколаївський нацгвардієць-пауерліфтер здобув чергові спортивні нагороди (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/4-37.jpg)
![Миколаївський нацгвардієць-пауерліфтер здобув чергові спортивні нагороди (ФОТО) 10 Миколаївський нацгвардієць-пауерліфтер здобув чергові спортивні нагороди (ФОТО) 9](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/5-23.jpg)
![Миколаївський нацгвардієць-пауерліфтер здобув чергові спортивні нагороди (ФОТО) 12 Миколаївський нацгвардієць-пауерліфтер здобув чергові спортивні нагороди (ФОТО) 11](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/6-18.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, місяць тому нацгвардієць з Миколаєва здобув три «золота» і одне «срібло» чемпіонату України з пауерліфтингу (ФОТО)