Національна паразбірна команда України з настільного тенісу успішно розпочала змагання міжнародного турніру в м. Лашко, Словенія, і в її складі виступає і миколаївська спортсменка Наталя Косміна.
Як повідомили в Національному паралімпійському комітеті, 10 травня у класі 11 Наталя Косміна виборола бронзову нагороду.
![Миколаївська паратенісистка Наталя Косміна – з «бронзою» міжнародного турніру в Словенії (ФОТО) 2 Миколаївська паратенісистка Наталя Косміна – з «бронзою» міжнародного турніру в Словенії (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/1-175-1024x683.jpg)
Загалом міжнародний турнір проходить по 12 травня, і в ньому беруть участь 273 представники з 40 країн світу. Команда України представлена 8-ма спортсменами з інвалідністю.
Як повідомляло Інше ТВ, в березні миколаївська паратенісистка Наталя Косміна здобула нагороди міжнародного турніру в Іспанії (ФОТО)