Миколаївська ОВА підтримала 10 проєктів облаштування укриттів в школах в рамках екосистеми DREAM за 200 млн.грн. бюджетних коштів (ПЕРЕЛІК)


18:2102.05.2024

Миколаївська обласна військова адміністрація розглянула подані сільськими, селищними, міськими радами, військовими адміністраціями в кабінеті облвійськадміністрації екосистеми DREAM проєктні заявки на відповідність Порядку та умовам надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2023 року № 419 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти».

У рамках цієї субвенції Миколаївській області було виділено 200 млн грн.

Як повідомили в пресслужбі ОВА, в установленому порядку облвійськадміністрація підтримала в повному обсязі всі отримані проєктні заявки та подала на розгляд Міністерству освіти і науки України перелік проєктів, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, реставрацією та капітальним ремонтом захисних споруд цивільного захисту у закладах загальної середньої освіти Миколаївської області.

З цим переліком можна ознайомитися нижче:

Миколаївська ОВА підтримала 10 проєктів облаштування укриттів в школах в рамках екосистеми DREAM за 200 млн.грн. бюджетних коштів (ПЕРЕЛІК) 1
Миколаївська ОВА підтримала 10 проєктів облаштування укриттів в школах в рамках екосистеми DREAM за 200 млн.грн. бюджетних коштів (ПЕРЕЛІК) 3

Як повідомляло Інше ТВ, Литва побудує підземну школу на Миколаївщині© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube