На «Миколаївобленерго» – новий керівник


09:0930.04.2024

Заступник міністра енергетики України Олександр Хейло та керівництво АТ «Українські розподільні мережі» представили колективу АТ «Миколаївобленерго» нового очільника – Андрія Козаня.

Про це повідомляє Міненерго, передає Інше ТВ.

Рішення про зміну керівника АТ «Миколаївобленерго» ухвалено Наглядовою радою Акціонерного товариства «Миколаївобленерго» на засіданні, яке відбулось 15 квітня 2024 року.

Андрій Козань приступив до виконання обов’язків в. о. генерального директора відповідно до ухваленого рішення 26 квітня 2024 року.

Представляючи колективу нового керівника, заступник міністра енергетики України Олександр Хейло зазначив, що Андрій Козань має значний досвід роботи в енергетичній галузі – пройшов шлях від керівника РЕМ до технічного директора обленерго. Враховуючи цей досвід та виклики часу для електроенергетичної галузі прифронтового регіону, його завданнями насамперед буде автоматизація виробничих процесів в компанії та інші заходи, які посилять надійність та стабільність електропостачання в області.

Також заступник міністра подякував екс-директору підприємства Вадиму Данилкову за внесок у забезпечення надійного електропостачання в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України.

В АТ «Українські розподільні мережі» зазначили, що наразі триває другий етап корпоративної реформи компанії, який передбачає зміну керівництва виконавчих органів ОСР. Відповідні процедури є важливими для забезпечення практик ефективного корпоративного управління в галузі.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївські енергетики отримали 6 автовишок для ремонтних робіт (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube