Власники нерухомості Миколаївщини сплатили до місцевих бюджетів понад 40 млн гривень


16:1625.04.2024

У січні – березні 2024 року Головним управлінням ДПС у Миколаївській області до місцевих бюджетів мобілізовано 40,2 млн грн податку на нерухомість, що на 14,5 млн грн більше, ніж у відповідному періоді 2023 року.

Про це повідомили в ГУ ДПС у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Лідерами у сплаті податку на нерухомість є власники об’єктів нерухомості – юридичні особи, внесок яких у місцеві бюджети Миколаївщини за 3 місяці 2024 року становить 28,4 млн гривень. Фізичні особи – власники майна перерахували до місцевих скарбниць області 11,8 млн грн податку на нерухомість.

Як нагадують податківці, за об’єкти житлової нерухомості податок для фізичних осіб розраховується за площу, що перевищує для квартир –  60 кв. метрів, житлових будинків – 120 кв. метрів, різних типів житлової нерухомості, у тому числі їх часток – 180 кв. метрів.

Фізичні особи повинні сплатити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, протягом 60 днів із дня вручення податкового повідомлення – рішення. Якщо таке повідомлення – рішення не надійшло, то варто звернутися до податкової служби за місцем реєстрації.

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, потрібно платити один раз на рік. Ставки податку на нерухомість приймають місцеві органи влади.

Як повідомляло Інше ТВ, Платники акцизного податку Миколаївщини перерахували до місцевих бюджетів 37,6 млн грн за торгівлю у роздріб.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube