Виконавча служба наклала арешт на “4 одиниці нерухомого майна у Миколаєві”, що належать Князєву


18:0224.04.2024

Державна виконавча служба наклала арешт на усе майно колишнього голови Верховного Суду Всеволода Князєва для стягнення до бюджету незаконно отриманого подарунку, який полягав в оренді чотирикімнатної квартири у Києві за 1000 гривень на місяць.  

«Рішення ухвалено у зв’язку із невиконанням колишнім головою ВС Постанови Печерського районного суду міста Києва про конфіскацію в дохід держави незаконно отриманого подарунку в розмірі 906 600 гривень. Також Державна виконавча служба Міністерства юстиції України наклала арешт на банківські рахунки Всеволода Князєва», – повідомив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.  💰

Також Державна виконавча служба Міністерства юстиції України наклала арешт на банківські рахунки Всеволода Князєва.

Андрій Гайченко зазначив: «У разі відсутності грошових коштів на рахунках боржника, та у разі виявлення належного на праві власності боржнику рухомого та нерухомого майна, державним виконавцем буде вжито заходів щодо звернення стягнення на виявлене майно боржника, на яке згідно із законом можливо звернути стягнення».

Наразі відомо, що за боржником на праві власності зареєстровано 4 одиниці нерухомого майна у місті Миколаєві та Миколаївській області.

Історія питання: 13 грудня 2023 року Національне агентство з питань запобігання корупції – НАЗК склало Протокол стосовно екс-голови ВС про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-5 КУпАП (Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків).

За повідомленням НАЗК, Всеволод Князєв отримав подарунок у вигляді оренди квартири у Печерському районі (Липки) міста Києва площею 133 кв. м. за ціною, суттєво нижчою від мінімальної ринкової вартості оренди житла.

На підставі договору оренди нерухомого майна, укладеного наприкінці 2017 року, суддя винаймав квартиру для проживання із щомісячною платою 1 тис. грн. Різниця у фактичній та ринковій вартості оренди і була цим незаконним подарунком.

Нагадаємо також: Суддя Верховного суду Князєв тепер двічі вільний – дружина розвелась з ним в Миколаєві і ділить майно© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube