Ексдиректорку Очаківської школи-інтернату будуть судити за премії підлеглим


17:3322.04.2024

На понад 300 тисяч гривень незаконно преміювала підлеглих– слідчі поліції повідомили про підозру ексдиректору навчального закладу на Миколаївщині.

Колишня виконувач обов’язків директора Очаківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради внесла до офіційних документів завідомо неправдиві відомості та розтратила чуже майно шляхом зловживання своїм службовим становищем. За скоєний злочин зловмисниці загрожує до п’яти років ув’язнення.

Під час досудового розслідування слідчі відділення поліції № 7 Миколаївського районного управління встановили, що ексдиректор навчального закладу у кінці 2021 року, зловживаючи своїм службовим становищем, внесла завідомо неправдиві відомості до наказу про преміювання деяких працівників, який 900 % перевищував розмір премій решти персоналу, на загальну суму понад 300 тисяч гривень.

Нагадаємо, у Києві майже зловили банду “чорних ріелторів”, але під суд пішла злидарка, яка за 200 грн. ставила підписи в документах© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube