Миколаїв приєднався до Bloomberg Philanthropies Youth Climate Action Fund і отримає $50 тис. на мікрогранти


19:2810.04.2024

Сьогодні, 10 квітня, Миколаїв приєднався до Bloomberg Philanthropies Youth Climate Action Fund, який надаватиме технічну допомогу та фінансування 100 містам, щоб залучити десятки тисяч молодих людей віком від 15 до 24 років для розробки та управління проектами, спрямованими на швидкі кліматичні рішеннями в містах по всьому світу.

Про це повідомляється на сайті Миколаївської міськради, передає Інше ТВ.

У рамках цієї програми Миколаїв отримає 50 000 доларів США для розподілу в якості мікрогрантів для фінансування низки кліматичних ініціатив під керівництвом молоді. Від збільшення кількості висаджених дерев або громадських просвітницьких кампаній до запуску ініціатив щодо переробки та зменшення кількості відходів та участі в плануванні пом’якшення наслідків зміни клімату.

«Проєкти, профінансовані Bloomberg Philanthropies Youth Climate Action Fund, сприятимуть досягненню критичних цілей громади, таких, як виконання зобов’язань щодо декарбонізації або скорочення викидів в атмосферу», – підкреслюють в міськраді.

Міста, які активно впровадять програму мікрогрантів за рахунок виділених 50 000 доларів США протягом шести місяців, отримають додаткові 100 000 доларів США на підтримку більшої кількості молодіжних проектів протягом одного року.

У рамках Молодіжного фонду кліматичних дій буде оголошено відкритий конкурс для нових і амбітних проєктів, пов’язаних зі зміною клімату, які буде вести молодь.

Ці ідеї можуть включати:

Ініціативи з підвищення обізнаності, освіти, дослідження та розвитку під керівництвом молоді, включаючи: освітні програми щодо клімату під керівництвом молоді; молодіжні кліматичні хакатони; кліматичні опитування та дослідження, розроблені молоддю; молодіжні інформовані клуби або навчальні плани; а також розроблені молоддю публічні мистецькі та просвітницькі кампанії.

Молодіжні проєкти з пом’якшення клімату та адаптації до нього, зокрема: громадське садівництво, посадка дерев, лісовідновлення та міські городи під керівництвом молоді; програми переробки та зменшення відходів; а також організовані молоддю семінари з кліматичної стійкості та програми підготовки до катастроф.

Спільні молодіжні плани кліматичних дій, включаючи: партнерство між міськими лідерами та молодіжними групами для інформування щодо політичних ідей, рішень чи дій, пов’язаних із кліматом, або формування молодіжних кліматичних послів чи консультативних рад.

Про Bloomberg Philanthropies:

Bloomberg Philanthropies інвестує в 700 міст і 150 країн по всьому світу, щоб забезпечити краще і довше життя якнайбільшій кількості людей. Організація зосереджена на створенні тривалих змін у п’яти ключових сферах: мистецтво, освіта, навколишнє середовище, державні інновації та охорона здоров’я. Bloomberg Philanthropies охоплює всі пожертвування Майкла Р. Блумберга, включаючи його фонд, корпоративну та особисту філантропію, а також Bloomberg Associates, філантропічну консалтингову компанію, яка консультує міста по всьому світу. У 2023 році Bloomberg Philanthropies розподілила 3 мільярди доларів.

Як повідомляло Інше ТВ, Березень 2024 року став найтеплішим за всю історію спостережень© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube