Гуанако, священні ібіси та каракал: Миколаївський зоопарк отримав нових тварин по обміну (ФОТО)


18:1404.04.2024

Сьогодні, 4 квітня, відбувся черговий обмін тваринами між зоопарками України. Обмін здійснений з метою поповнення колекції і створення пар рідкісних тварин.

Про це повідомили в Миколаївському зоопарку, передає Інше ТВ.

З Рівненського зоопарку до Миколаєва прибув молодий самець гуанако (Lama guanicoe) 2023 року народження, а також пара молодих священних ібісів (Threskiornis aethiopicus). Натомість до Рівного з Миколаївського зоопарку поїдуть 2 білоплечих орлана (Haliaeetus pelagicus).

З приватного зоопарку, що розташований у Львівській області, до Миколаєва прибули 3 королівських фазани (Syrmaticus reevesi), пара молодих японських журавлів (Grus japonensis) та самець каракала (Caracal caracal).

Молодий каракал на ім’я Бобо, який народився у 2023 році, прибув в пару до нашої самки на ім’я Лілу. Обміняли цих тварин на молодих самців лемура варі (Varecia variegata) та кінкажу (Potos flavus).

Після проходження карантину та періоду адаптації нові тварини поповнять експозицію Миколаївського зоопарку, де їх і можна буде побачити.

Як повідомляло Інше ТВ, напередодні Нового 2024 року Миколаївський зоопарк обмінявся тваринами з екопарком з Полтавщини (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube