Передавав окупантам інформацію про місця дислокації підрозділів ЗСУ та розташування об’єктів інфраструктури: у Миколаєві судитимуть чергового агента рф (ФОТО)


15:4004.04.2024

Миколаївською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 34-річного мешканця міста Миколаєва за фактом несанкціонованого поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану (ч. 3 ст. 114-2 КК України).  

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Слідством встановлено, що зловмисник, підтримуючи та виправдовуючи ведення рф агресивної війни на території України, через Телеграм-канал почав листування з представником країни-агресора.

Обвинувачений збирав та передавав інформацію окупантам щодо місць дислокації підрозділів Збройних Сил України та інших військових формувань на території Миколаївської області.

Розвіддані він передавав у вигляді відміток на карті місцевості та графічних координат, за якими були розташовані підрозділи ЗСУ та об’єкти інфраструктури.

Зловмисник перебуває під вартою.

Досудове розслідування здійснювалось  СБУ в Миколаївській області.

Йому загрожує покарання – позбавлення волі до 12 років.

Як повідомляло Інше ТВ, СБУ знайшла в ЗСУ зрадника – здавав позиції ворогу через батька, який навіть грамоті його не навчив (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube