З 1 квітня на території Очаківської міської територіальної громади, Куцурубської та Чорноморської сільських територіальних громад встановлено комендантську годину та спеціальний реим світломаскування з 23.00 до 05.00.
Про це йдеться в Розпорядженні військового коменданта оборони м.Очаків В.Харченко, яке оприлюднено на фейсбук-сторінці Очаківської міськради, передає Інше ТВ.
Також цим розпорядженням забороняється проведення усіх заходів, які передбачають велике скупчення людей, в період з 1 по 9 травня.
Окрім цього, заборонено функціонування пляжів, інших об’єктів рекреації, використання водних човнів та риболовля.
![У трьох громадах Миколаївщини скорочено комендантську годину (ДОКУМЕНТ) 2 У трьох громадах Миколаївщини скорочено комендантську годину (ДОКУМЕНТ) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/03/1-581-768x1024.jpg)