Миколаївські пара-армрестлери здобули 6 нагород чемпіонату України (ФОТО)

07:3324.03.2024

З 19 по 21 березня у м. Воловець (Закарпатська обл.) проходив чемпіонат України з пара-армрестлінгу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

У змаганнях прийняли участь 130 спортсменів з 16 регіонів України.

Від Миколаївського регіонального центру «Інваспорт» виступили 2 спортсмена з порушеннями зору ЗМСУ Холімінчук В’ячеслав і Шаповаленко Андрій та 2 спортсмена з ураженнями опорно-рухового апарату: Єланцев Андрій і Головенко Вадим.

Миколаївські спортсмени здобули 6 медалей – 3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові.

Про це повідомляє «Миколаївський Інваспорт», передає Інше ТВ.

Так, ГОЛОВЕНКО Вадим став дворазовим чемпіоном у ваговій категорії понад 90 кг у боротьбі на ліву і праву руку.

ХОЛІМІНЧУК В’ячеслав здобув “золото” у боротьбі на праву та став срібним призером у боротьбі на ліву руку у ваговій категорії понад 100 кг.

ШАПОВАЛЕНКО Андрій став дворазовим бронзовими призером у боротьбі на ліву і праву руку у ваговій категорії понад 100 кг

Дебютант цих змагань – ЄЛАНЦЕВ Андрій, який боровся серед спортсменів з ураженням опорно- рухового апарату, – посів 6 місце у боротьбі на праву руку.

Тренують спортсменів Лєшуков Олександр, Лєшукова Ольга, Лєшукова Олеся.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївська паратенісистка Наталя Косміна здобула нагороди міжнародного турніру в Іспанії (ФОТО)