Фотографка з Миколаєва збирає воєнні історії у власному проєкті під назвою “Шрами” (ВІДЕО)


10:5214.03.2024

Жителька Миколаєва Слава Посєдай під час повномасштабного вторгнення Росії розробила власний фотопроєкт “Шрами”. У задумі взяли участь 13 людей, які поділилися власними історіями та переживаннями.

Про це повідомляє «Суспільне Миколаїв».

Авторка хотіла продемонструвати мужність кожного жителя міста та розказати їх історію.

“Не тільки наше місто отримує поранення з кожним прильотом, з кожним вибухом, але й ми самі — люди, які в ньому живемо. Нехай ці поранення не візуальні, але вони ментальні”, — розповідає Слава.

Однією із локацій для фотопроєкту Слава обрала Адміралтейство. На цій локації уявила українського офіцера Олексія Цапенка, каже фотографка.

“Це та локація, яка відкривала мій фотопроєкт. У кадрі зображений Олексій Цапенко — це воїн, який зазнав страшного поранення ще на початку самої війни. Зараз він перебуває іноді у дуже тяжкому стані, він не пересувається без візочка, але він працює, і він захищає нашу державу, як може”, — пояснює жінка.

Авторка говорить, Адміралтейство — це будівля, що є віддзеркаленням людей, які отримали травми, через що не можуть продовжувати свою справу.

“Олексій дуже хоче піти захищати нашу державу саме на фронті. Він не може через обставини, те, що в нього вже є “шрами”, — ми бачимо руйнування людських цінностей”, — додає Слава.

Ще однією учасницею проєкту стала волонтерка та голова організації “Вірний завжди 2022” Інна Турова, каже фотографка.

“Ми так звикли, що воїн — це тільки чоловік, але зараз, в епоху фемінізму, наші захисники можуть бути і є не тільки чоловіки, але й жінки. Вони йдуть в ногу з усіма чоловіками, які йдуть поруч”, — розповідає Слава Посєдай.

Слава розповідає, проєкт вдалось втілити за два тижні.

Як повідомляло Інше ТВ, Світлина миколаївської фотографки здобула одразу два дипломи міжнародних конкурсів фотографії (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube