На Миколаївщині суд зобов’язав повернути державі 8 га землі НПП «Бузький Гард», передані у приватну власність


11:1107.03.2024

Рішенням Первомайського міськрайонного суду підтримано позицію Первомайської окружної прокуратури та задоволено позов про повернення земель природно-заповідного фонду площею 8 га вартістю 77 млн грн у власність держави.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Прокуратурою встановлено, що Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області, всупереч вимогам діючого природоохоронного законодавства, незаконно передало у власність чотирьом громадянам земельні ділянки природно-заповідного фонду, які розташовані в межах Національного природного парку «Бузький Гард», площею по 2 га кожному для ведення особистого селянського господарства. 

Внаслідок цих незаконних дій особливо цінні землі природно-заповідного фонду загальною вибули з державної власності  та були передані у приватну власність громадян під виглядом земель сільськогосподарського призначення.

Судом позицію прокурора підтримано та зобов’язано громадян повернути державі незаконно отримані у власність землі.

Наразі вживаються заходи до забезпечення реального виконання рішення суду.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині експосадовиця Держгеокадастру області підозрюється в наданні дозволу на передачу 23 га земель НПП «Бузький Гард» у приватну власність© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube