«І світлом в темряві я буду!»: у Миколаєві відбулась зустріч-розмова з режисером, поетом та волонтером Віктором Смірновим (ФОТО)


17:0529.02.2024

У Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся захід – відверта розмова з Віктором Смірновим «І світлом в темряві я буду!».

Зустріч з режисером театральних колективів «В.Т.и.К з узвозу» та «Незалежна театральна платформа» стала першою з циклу «Ірина Гудим запрошує…» і розкрила учасникам багатогранну натуру відомого миколаївського поета, громадського діяча, волонтера.

Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

Під час заходу лунали авторські вірші у виконанні юних вихованців, розвитком таланту яких опікується Віктор Смірнов, а також пісні, створені ним у співавторстві з заслуженим артистом України Олександром Сичовим.

Герой зустрічі поділився з присутніми відвертими спогадами про те, як переживав буремні події від початку повномасштабного вторгнення, розказав, в чому щоденно знаходить творчу відраду, і які проєкти має втілити в нашому переможному майбутньому. Несподіваним сюрпризом стало онлайн-привітання з Вроцлаву від актора Олега Степанова, який згадав щасливі моменти репетицій і вистав та підтримав улюбленого режисера словами вдячності.

Шалені оплески, що лунали наприкінці зустрічі, стали ознакою того, що ініційований миколаївською видавчинею Іриною Гудим проєкт знайшов відгук у серцях усіх присутніх, адже живе спілкування є дуже важливим у наш час.

Як повідомляло Інше ТВ, «Українська мова як іноземна на матеріалах Миколаївщини рівень В1-В2»: у Миколаєві побачив світ підручник (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube