У Миколаєві гуртожиток для ВПО відремонтують завдяки Німецькому товариству міжнародного співробітництва (ФОТО)


06:0628.02.2024

27 лютого у Миколаєві в режимі онлайн відбулось підписання меморандуму про співпрацю між міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Миколаївську сторону під час підписання меморандуму представляли міський голова Олександр Сєнкевич, його заступники Віталій Луков та Анатолій Петров, директорка департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко та директор КЖЕП Миколаївської міськради «Зоря» Олексій Гушовський.

Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

Результатом співпраці буде ремонт гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб. Організація профінансує та виконає ремонтні роботи, а також облаштує приміщення необхідними меблями. Місто, зі свого боку, буде вести супровід цього проекту в плані забезпечення проведення всіх експертиз.

Проєктний менеджер GIZ Ральф Гротенхоф трохи більше розповів про мету та напрями співпраці, передбачені меморандумом.

«Наш проєкт є частиною німецько-української програми екстреної і перехідної допомоги. Метою меморандуму є посилення стійкості міст у частині комунальної та соціальної інфраструктури і житлового фонду. Поруч із відновленням інфраструктури наш проєкт працює також в інших напрямках — управління ризиками у надзвичайних ситуаціях, розробка концепцій стійкості міст, оцифрування збитків і нанесеної шкоди», – пояснив він.

Представник німецького агентства також розповів, що у планах продовжити допомогу Миколаєву і відремонтувати одну з міських шкіл.

«Співпраця з Миколаївською міською радою для нас є честю, ми раді працювати з таким надійним партнером. Я хочу подякувати за підписання цього меморандуму сьогодні і сподіваюсь на довірливу співпрацю і реалізацію проєктів у майбутньому», – додав пан Ральф.

Після церемонії підписання меморандуму Олександр Сєнкевич запросив представників GIZ до Миколаєва, щоб вони особисто могли спостерігати за процесом реалізації зазначених вище проєктів.

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаївській області проживають понад 129 тисяч ВПО© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube