На Миколаївщині з оренди повернули землю і частину Благодатненського водосховища


18:0227.02.2024

Первомайська окружна прокуратура Миколаївської області забезпечила реальне виконання рішення суду, яким зобов’язано фізичну особу-підприємця повернути територіальній громаді в особі Благодатненської сільської ради земельну ділянку водного фонду загальною площею майже 102 га з розташованим на ній водним об`єктом – частиною Благодатненського водосховища.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Первомайською окружною прокуратурою в ході вивчення стану додержання вимог земельного законодавства на території Первомайського району встановлено, що у 2006 році між Арбузинською райдержадміністрацією та фізичною особою – підприємцем укладено договір оренди зазначеної земельної ділянки з розташованим на ній водним об’єктом площею понад 68 га в межах Благодатненської сільської ради Арбузинського району Миколаївської області (на даний час – Первомайський район).

Однак, після закінчення строку дії такого договору підприємець земельну ділянку не повернув та продовжив здійснення підприємницької діяльності з вилову риби.

Реагуючи на порушення, окружна прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом, який був задоволений у повному обсязі.

У лютому 2024 року рішення суду виконано в повному обсязі шляхом повернення вказаної земельної ділянки територіальній громаді Благодатненської сільської ради та припинення права оренди.

Як повідомляло Інше ТВ, Суд повернув ще клапоть лісу на Миколаївщині, який віддали в приватну власність© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube