Питне водопостачання Миколаєва планують відновити до кінця 2024 року – Кубраков


18:2025.02.2024

Питне водопостачання Миколаєва планують відновити до кінця 2024 року.

Про це на форумі “Україна. Рік 2024” сьогодні, 25 лютого, сказав віцепрем’єр із відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков, передає Інше ТВ.

“Наступного місяця запустимо водогін у Дніпропетровській області в повному обсязі, а до кінця року маємо відновити постачання питної води до Миколаєва. У цьому напрямі співпрацюємо з нашими партнерами, зокрема урядом Данії”, – поінформував Олександр Кубраков.

За його словами, понад 10 млн куб. м води вже пройшло першою ниткою магістрального водогону в Кривому Розі, запущеної торік після теракту росіян на Каховській ГЕС.

Як повідомляло Інше ТВ, 12 квітня 2022 року Миколаїв залишився без питної води, яка подавалася в місто водогоном Дніпро-Миколаїв, саме через те, що окупанти підірвали його у Киселівці на Херсонщині. За кілька місяців було прийняте рішення подавати в систему водопроводу лимарську воду, яку неможливо знесолити, і вона почала руйнувати водопостачальну мережу міста. Гендиректор МКП «Миолаївводоканал» Борис Дуденко неодноразово заявляв про необхідність заміни 240 км труб міської водопровідної мережі, і в Програмі економічного і соціального розвитку Миколаївської області на 2024 рік, яку наприкінці минулого року прийняла Миколаївська обласна рада, вказано, що на реалізацію цього проєкту необхідно 2,6 млрд.грн.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube