Випивати стали частіше. Місцеві бюджети Миколаївщини отримали у січні на 22% більше акцизного податку за торгівлю алкоголем у роздріб, ніж рік тому


12:1921.02.2024

У січні 2024 року до місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено 15,2 млн грн акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі алкогольних напоїв, що майже на 2,8 млн грн, або на 22,3% більше, ніж у січні 2023 року.

Про це повідомили в ГУ ДПС у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

За результатами заходів, спрямованих на зменшення тіньового обігу підакцизних товарів, податківцями області у січні поточного року проведено 44 перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких застосовано фінансових санкцій у сумі 756,3 тис. грн, з яких 201,8 тис. грн уже надійшло до бюджету.

Крім того, з незаконного обігу вилучено 14084 пачки тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка на суму понад 846 тис. гривень.

Як нагадали податківці, перевірки закладів торгівлі та громадського харчування проводяться за скаргами громадян, у яких повідомляється про відмову суб’єкта господарювання проводити розрахунки за придбані товари (послуги) платіжною карткою, незастосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахунків за продаж підакцизної продукції тощо.

Додамо, що суб’єкти підприємництва щомісячно сплачують п’ятивідсотковий акцизний податок з реалізації алкогольних напоїв у роздріб, маючи відповідні ліцензії. Платіж повністю зараховується до бюджету тієї територіальної громади, де здійснюється торгівля.

Як повідомляло Інше ТВ, ДПС Миколаївщини забезпечено до місцевих бюджетів 1,5 млн грн рентних платежів© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube