Миколаївські спортсмени здобули 8 медалей на чемпіонат України з фехтування на візках

20:4520.02.2024

З 15 по 18 лютого у Києві відбувся чемпіонат України з фехтування на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Всі чотири миколаївські спортсмени, які взяли участь у змаганні, здобули медалі. Всього вони завоювали 8 нагород: дві золоті, п’ять срібних і одну бронзову.

Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

Так, Дмитро Серьоженко став чемпіоном у фехтуванні на шаблі та бронзовим призером на рапірі.

Тетяна Позняк здобула “золото” у фехтуванні на шаблі та посіла друге місце на шпазі.

Олег Науменко став дворазовим срібним призером у фехтуванні на шпазі та на рапірі.

Олексій Закусилов – дворазовий срібний призер у фехтуванні на шпазі та на рапірі.

Підготували спортсменів Заслужені тренери України Геннадій Яновський, Олександр Дорошин та Володимир Христик.

Як повідомляло Інше ТВ, Юні миколаївські шаблісти здобули нагороди етапу Ліги Миронюка.