В НПП «Білобережжя Святослава», що на Кінбурнській косі на Миколаївщині, з початку російського вторгнення зафіксовано 209 пожеж


09:4714.02.2024

На території Кінбурнської коси, що входить до складу НПП «БІЛОБЕРЕЖЖЯ СВЯТОСЛАВА», з початку повномасштабного вторгнення вогнем внаслідок обстрілів було уражено понад 6754,49 гектарів особливо цінних земель.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці НПП «БІЛОБЕРЕЖЖЯ СВЯТОСЛАВА», передає Інше ТВ.

«Кінбурнський півострів потерпає від вогню, спричиненого обстрілами, майже із самого початку військових дій. Станом на 13 лютого 2024 р. на території національного природного парку «Білобережжя Святослава» було зафіксовано 209 пожеж. Значна частина пожеж носить повторний характер, вражаючи одну й ту саму ділянку декілька разів. Обстріли, лісові пожежі, перекидання техніки, мінування — усі ці дії окупантів негативно впливають на природно-заповідний фонд Кінбурнської коси, адже страждають її унікальні флора та фауна», зокрема, йдеться в дописі.

Як зауважується, моніторинг пожеж проводиться на підставі аналізу даних дистанційного зондування Землі з комплексу супутників Sentinel-2, яке проводять наукові співробітники НПП, оскільки Кінбурнський півострів досі окуповано росіянами.

Як повідомляло Інше ТВ, Кінбурнська коса стала плацдармом російських загарбників.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube