Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич показав наслідки нічної атаки, передає Інше ТВ.
Мер запевнив, що бригади комунальників вже працюють на місці і допомагають жителям ліквідовувати наслідки.
Бригади комунальників вже допомагають мешканцям: мер Миколаєва показав наслідки нічної дронової атаки на місто (ФОТО, ДОДАНО ВІДЕО) 9Бригади комунальників вже допомагають мешканцям: мер Миколаєва показав наслідки нічної дронової атаки на місто (ФОТО, ДОДАНО ВІДЕО) 10Бригади комунальників вже допомагають мешканцям: мер Миколаєва показав наслідки нічної дронової атаки на місто (ФОТО, ДОДАНО ВІДЕО) 11Бригади комунальників вже допомагають мешканцям: мер Миколаєва показав наслідки нічної дронової атаки на місто (ФОТО, ДОДАНО ВІДЕО) 12