У Миколаєві це прізвище пам’ятають. В Аргентині затримано сина російського олігарха Чуркіна


06:0602.02.2024

На підставі зібраних ДБР доказів правоохоронними органами Аргентинської Республіки затримано сина російського бізнесмена Ігоря Чуркіна, який намагався зберегти активи в Україні коштом державного банку.

Про це повідомили в ДБР, передає Інше ТВ.

Як нагадали у ДБР, у липні 2022 року працівники ДБР повідомили про підозру громадянину рф та його спільнику, які намагалися обманом зберегти майно підприємства у Львові. Велике українське підприємство ТОВ «Львівські автобусні заводи» взяло значний кредит у державному банку під заставу свого майна. Його власник — громадянин рф Ігор Чуркін, витратив гроші на власний розсуд та відмовився повертати кредитні кошти банку. Водночас він не хотів втрачати майно підприємства, яке перебувало у заставі.

Тому російський бізнесмен розробив схему блокування проведення аукціону з продажу заставного майна українським банком. Підконтрольний олігарху керівник підприємства, під контролем сина олігарха, подав до поліції завідомо неправдиву заяву про нібито вчинення кримінального правопорушення представниками банку. Він звинуватив службових осіб установи у вигаданому особливо тяжкому правопорушенні.

Така заява стала підставою для реєстрації кримінального провадження та накладення арешту на заставне майно.

Громадянину росії повідомлено про підозру.

Як повідомляло Інше ТВ, ДБР повідомило російському олігарху – колишньому власнику «ЧСЗ» у Миколаєві – про підозру у заволодінні нерухомим майном ЛАЗу (ВІДЕО)

Додамо, що прізвище Чуркіних не приносило Миколаєву щастя. І справа не лише в ЧСЗ – у нашого міста з Львівським автобусним заводом вже є сумна історія «відносин». У 2008 році КП «Миколаївелектротранс» (читай: місто) купив у ЛАЗу три тролейбуси за 3 млн. 60 тис.грн. Усі три машини прийшли в місто недоукомплектованими, і дві з трьох повернули виробнику. Львівський автозавод, незважаючи на рішення судів, так не повернув Ніколаєву жодної копійки.

В червні 2018 року депутати Миколаївської міськради бачили Ігоря Чуркіна – сина Ігоря Анатолійовича Чуркіна, російського бізнесмена, який на паях з братом Олегом свого часу володів і ЧСЗ, і був директором Львівського автозаводу, – на засіданні постійної комісії з питань промисловості, транспорту, енергозбереження, зв’язку, сфери послуг, підприємництва та торгівлі Миколаївської міськради, куди він заявився і вручив депутатам презентацію ЛАЗу, відповів на запитання, чи перебував ЧСЗ у їхній власності («було наше, але це було давно»), і перейшов до пропозицій, а вони полягали в тому, щоб розрахуватися з Миколаєвом запчастинами до тролейбусів на суму 1, 5 млн.грн., а потім уже постачатимемо нашому місту тролейбуси та автобуси. Депутати тоді були шоковані, і справа далі не пішла.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube