Миколаївська паратенісистка Наталія Косміна успішно виступила на міжнародному турнірі в Гізі

07:0402.02.2024

На міжнародному турнірі в єгипетській Гізі миколаївська паратенісистка Наталія Косміна здобула дві нагороди у парах з іншими спортсменами.

Про це повідомили в Міністерстві молоді та спорту України, передає Інше ТВ.

Так, на рахунку Наталії Косміної – «золото» у WD22 у парі з японкою, а також «бронза» у XD22 в мікст-парі з Валерієм Власенком з Чернігівщини.

Загалом Національна паралімпійська збірна України з настільного тенісу зайняла друге командне місце. На змаганнях у єгипетському місті Гіза наші спортсмени здобули 10,5 нагород (5,5 золотих, 3 срібних, 2 бронзових), оскільки у парах з представниками інших країн до загальнокомандного заліку зараховується 0,5 медалі.

Як повідомляло Інше ТВ, у вересні 2023 року на чемпіонаті Європи European Para Table Tennis Championships, що проходив у м. Шеффілд (Великобританія), Наталія Косміна здобула дві «бронзи».