22-26 січня 2024 року відбувся науковий форум в рамках Міжнародного науково-педагогічного стажу «Механізми трансформації освітніх технологій в умовах інтеграції України до європейського простору» (Республіка Польща).
Форум викликав особливе зацікавлення з-поміж науковців, освітян і громадських діячів, адже взяти в ньому участь зголосилися наукові установи Польщі та України.
Освіту Миколаєва представляли начальниця управління освіти Миколаївської міської ради Ганна Личко та директорка ліцею «Академія дитячої творчості» Ганна Матвєєва.
Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.
Важливо, що форум став майданчиком для співпраці та обміну досвідом науковців, освітян, представників місцевої влади України та Польщі. Учасники з України висловили велику вдячність громадськості Польщі за підтримку нашої держави та наших громадян у тяжкий час війни.
![Миколаївські освітяни взяли участь у науковому форумі в Польщі (ФОТО) 2 Миколаївські освітяни взяли участь у науковому форумі в Польщі (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/1-576.jpg)
![Миколаївські освітяни взяли участь у науковому форумі в Польщі (ФОТО) 4 Миколаївські освітяни взяли участь у науковому форумі в Польщі (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/2-245-1024x566.jpg)
![Миколаївські освітяни взяли участь у науковому форумі в Польщі (ФОТО) 6 Миколаївські освітяни взяли участь у науковому форумі в Польщі (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/3-182-1024x576.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, 2023 року у Миколаєві були облаштовані укриття у 18 із 68 (-4 школи, які зруйновано російськими обстрілами) шкіл та 19 із 74 дитсадків.