На Миколаївщині вже 73 школи працюють офлайн, ще 116 – в змішаній формі


16:2724.01.2024

На сьогодні у Миколаївській області  вже 73 школи працюють офлайн.

Про це сьогодні, 24 січня, на брифінгу повідомила директорка департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА Алла Веліховська, передає Інше ТВ.

«Продовжується робота над укриттями, це абсолютно сучасні укриття. Колективи готуються до роботи офлайн (ті, що поки не працюють). Протягом цього (навчального) року частина закладів у нас перейшла на офлайн-навчання: 73 заклади на сьогодні працює офлайн, 116 – в змішаний формі, 242 поки що працюють дистанційно. Тобто половина шкіл у нас вже працює в очній і змішаній формі. Цей відсоток постійно збільшується. Щойно готові всі умови для того, щоб діти могли піти в школу, а також безпекова ситуація в конкретно взятій місцевості, – приймається рішення про вихід дітей на або змішану форму навчання, або офлайн навчання. Процес триває, і поступово ми виходимо з цього режиму дистанційного навчання», – сказала Алла Веліховська.

Як повідомляло Інше ТВ, В 2024 році на Миколаївщині планують відновити офлайн навчальний процес – Кім розповів, що з укриттями.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube