87 курсантів-випускників вищих навчальних закладів системи МВС України посилять поліцію Миколаївщини (ФОТО)


20:1622.01.2024

Сьогодні, 22 січня, начальник обласного главку поліції Сергій Махно зустрівся із курсантами вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання.

Майбутні оперативники, слідчі та працівники підрозділів превентивної діяльності матимуть змогу практично застосовувати здобуті за час навчання знання під час двомісячного стажування у підрозділах поліції області.

Про це повідомили в поліції Миколаївської області, передає Інше ТВ.

Очільник поліції Миколаївщини наголосив курсантам на пріоритетних напрямках роботи правоохоронного відомства, необхідності та важливості присутності поліцейських на місцях для якісного та оперативного надання допомоги людям.

– Діяльність поліції має велике значення не лише для суспільства в цілому, а й для окремої людини зокрема, адже впевненість у власній безпеці та відчуття захищеності з боку органів державної влади є головною вимогою, яку висуває сучасне суспільство до держави. Як майбутні офіцери поліції, ви повинні мати чітке розуміння, що потрібно бути професійно грамотними і відповідальними, адже саме від вас залежатиме подальша доля нашої держави. Пам’ятайте, що громадяни розраховують на ваш професіоналізм та допомогу, – зазначив Сергій Махно. – Я впевнений, що за два місяці свого стажування ви зможете отримати новий досвід і знання, прокачати свої скіли та після завершення поліцейського вишу повернутись до наших підрозділів повністю готовими до самостійного несення служби.

Також співробітники відділу професійного навчання провели з курсантами інструктажі та стройовий огляд.

Як повідомляло Інше ТВ, 38 діючих поліцейських Миколаївщини пішли на практику в школах – вони стануть офіцерами служби освітньої безпеки (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube