Проведено тестування техніки для розмінування Миколаївщини (ФОТО)


16:5520.01.2024

У суботу, 20 січня, представники Норвезької міжнародної організації Norwegian People’s Aid (NPA) провели планову обкатку машин для розмінування FAE PT – 300 D:MINE, які надалі працюватимуть у регіоні.

Під час випробування техніки були присутні перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, його радник з питань протимінної діяльності Олексій Реутенко та начальник Миколаївської районної військової адміністрації Максим Кашуба.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Георгій Решетілов зазначив, що після деокупації значної частини регіону однією з найгостріших проблем стали заміновані території. Своєю чергою це призводять до людських жертв та унеможливлює проведення будь-яких робіт, пов‘язаних з веденням сільського господарства, тому така техніка має великий попит.

«Завдяки цим машинам ми швидше зможемо зробити нашу землю безпечною. А це – десятки та сотні збережених життів українців та більш швидке повернення аграрних земель у використання. Дякуємо нашим іноземним партнерам за допомогу та підтримку у цьому напрямку», – додав він.

Зі своєї сторони операційний менеджер NPA Тоомас Тамосюнас та технічно-польовий менеджер з механічного розмінування NPA Джеремі Страуд розповіли про функціональні можливості машин.

Зокрема, за їх словами, такі машини є мультизадачними і призначені для механічної підготовки ґрунту, перевірки ділянки на наявність вибухонебезпечних предметів та зменшення площі ділянки.

«Окрім того, техніка оснащена культиватором або молотилкою з ціпами, які спеціально розроблено для розмінування та підготовки ґрунту. Навісне обладнання має робочу ширину 2500 мм і робочу глибину 250 мм», – сказав Тоомас Тамосюнас.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині працюватиме ще одна організація з гуманітарного розмінування (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube