У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1, яке розташоване в будівлі жіночої консультації №1.
Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.
Як нагадали в міськраді, довгий час поліклінічне відділення не мало власного приміщення. Спочатку воно розміщувалося в одній з будівель Миколаївського кораблебудівного заводу. А перед війною було перенесено в міську лікарню №1.
Зараз же на 4 та 5 поверхах жіночої консультації розмістилися нові, сучасно облаштовані кабінети, де приймають пацієнтів спеціалісти вузького направлення. Це 18 лікарів-спеціалістів терапевтичного (кардіологія, неврологія, ендокринологія) та хірургічного (травматологія, хірургія, отоларингологія) профілів. Також в поліклініці працює маніпуляційний кабінет, де проводиться забір біоматеріалу для лабораторних обстежень, кабінет функціональних обстежень та УЗД.
Жіноча консультація продовжує працювати на 1 та 2 поверхах будівлі. Таким чином з’явився додатковий комфорт і для вагітних пацієнток консультації, які тепер можуть пройти необхідне обстеження у вузьких спеціалістів одразу на місці.
У новому поліклінічному відділені знаходиться офтальмологічний кабінет з сучасною лазерною системою. Вона дозволяє попередити сліпоту у хворих на діабет та є єдиною у місті. Придбали лазер за кошти місцевого бюджету.
Також у поліклініці є і спеціальне гінекологічне крісло для людей з інвалідністю, яке значно полегшує обстеження для пацієнток та лікарів.
![У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО) 2 У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/1-252-1024x678.jpg)
![У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО) 4 У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/2-97-1024x678.jpg)
![У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО) 6 У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/3-72-1024x678.jpg)
![У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО) 8 У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/4-51-1024x678.jpg)
![У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО) 10 У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО) 9](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/5-31-1024x678.jpg)
![У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО) 12 У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО) 11](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/6-23-1024x678.jpg)
![У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО) 14 У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО) 13](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/7-17-1024x678.jpg)
![У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО) 16 У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО) 15](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/8-8-1024x678.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, 2023 року серед закладів охорони здоров’я було відновлено ЦПСМД №4, стоматологія №3, виконано ПКД з відбудови травмпункту ЛШМД. У співпраці з донорами на даху міської дитячої лікарні було встановлено сонячну електростанцію потужністю 20 кВт, розроблено ПКД встановлення сонячної електростанції на даху Пологового будинку №3, виготовлено і змонтовано мережеву сонячну електростанцію для власних потреб міських лікарень №3 і №5.