У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1 (ФОТО)


22:0011.01.2024

У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1, яке розташоване в будівлі жіночої консультації №1.

Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

Як нагадали в міськраді, довгий час поліклінічне відділення не мало власного приміщення. Спочатку воно розміщувалося в одній з будівель Миколаївського кораблебудівного заводу. А перед війною було перенесено в міську лікарню №1.

Зараз же на 4 та 5 поверхах жіночої консультації розмістилися нові, сучасно облаштовані кабінети, де приймають пацієнтів спеціалісти вузького направлення. Це 18 лікарів-спеціалістів терапевтичного (кардіологія, неврологія, ендокринологія) та хірургічного (травматологія, хірургія, отоларингологія) профілів. Також в поліклініці працює маніпуляційний кабінет, де проводиться забір біоматеріалу для лабораторних обстежень, кабінет функціональних обстежень та УЗД.

Жіноча консультація продовжує працювати на 1 та 2 поверхах будівлі. Таким чином з’явився додатковий комфорт і для вагітних пацієнток консультації, які тепер можуть пройти необхідне обстеження у вузьких спеціалістів одразу на місці.

У новому поліклінічному відділені знаходиться офтальмологічний кабінет з сучасною лазерною системою. Вона дозволяє попередити сліпоту у хворих на діабет та є єдиною у місті. Придбали лазер за кошти місцевого бюджету.

Також у поліклініці є і спеціальне гінекологічне крісло для людей з інвалідністю, яке значно полегшує обстеження для пацієнток та лікарів.

Як повідомляло Інше ТВ, 2023 року серед закладів охорони здоров’я було відновлено ЦПСМД №4, стоматологія №3, виконано ПКД з відбудови травмпункту ЛШМД. У співпраці з донорами на даху міської дитячої лікарні було встановлено сонячну електростанцію потужністю 20 кВт, розроблено ПКД встановлення сонячної електростанції на даху Пологового будинку №3, виготовлено і змонтовано мережеву сонячну електростанцію для власних потреб міських лікарень №3 і №5.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube