Треба було обрізати, а не видаляти тополю у центрі Миколаєва: Держекоінспекція знов звинувачує КП «Миколаївські парки» в порушенні законодавства (ФОТО)


12:5711.01.2024

На початку січня 2024 року державними інспекторами встановлено факт знищення дерева породи «Тополя» по вулиці Лягіна, біля будинку 4 у Миколаєві.

Але це дерево треба було обрізати, а не видаляти.

Про це йдеться в повідомленні Держекоінспекції Південно-Західного округу, передає Інше ТВ.

«Ще 6 квітня 2023 року було проведено обстеження території на розі вулиць Адміральської та Лягіна. У акті обстеження №99 від 6 квітня 2023 року зазначено, що дерево породи «Тополя», діаметром 117 см на висоті стовбура від землі 1,3 м має незадовільний стан (підгнила коренева система, фаутне, аварійне) та підлягає видаленню; дерево породи «Тополя», діаметром 90 см на висоті стовбура від землі 1,3 м має незадовільний стан (фаутне, пошкоджено грибами, аварійне) та підлягає видаленню.

Натомість було видалено тополю діаметром 88 см на висоті стовбура від землі 1,3 м, яке перебувало в задовільному стані, але мало велику розгалуженість гілок та потребувало формувальної обрізки.

Таким чином, з боку Комунального підприємства «Миколаївські парки» вкотре фіксується порушення законодавства при обрізці та видаленню дерев. А саме: Закону України «Про рослинний світ», Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України №105 від 10.04.2006», – підкреслюється в повідомленні ДЕІ.

Як повідомляло Інше ТВ, наприкінці серпня 2023 року Держекоінспекція склала адмінпротоколи на КП «Миколаївські парки», співробітники якого обрізкою гілок  пошкодили 6 лип (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube