У Миколаєві сьогодні, 30 грудня, пройшла «Акція-нагадування про військовополонених», де зібралися близькі та родичі військовослужбовців, які перебувають у полоні.
Про це повідомляють «Преступності.НЕТ».
Організатори закликали не забувати про війну та про українських героїв, які знаходяться в заручниках у окупантів.
– Зараз йдуть свята, і багато хто думає, що ми будемо готувати на святковий стіл. Але ми кожного дня, кожної хвилини переживаємо за те, де наші рідні, та що з ними відбувається. Чи їли вони сьогодні? Чи пили вони воду? Як вони взагалі? Важливо, щоб громадськість не забувала, що відбувається у нашій країні, – сказала учасниця акції.
Учасники акції пройшлися ходою Соборною вулицею до Каштанового скверу. Вони хотіли привернути увагу до полонених з 36-ї окремої бригади морської піхоти, 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, полку “Азов” та інших формувань. Деякі з воїнів вже півтора року знаходяться в полоні в нелюдських умовах.
Захід було перервано через тривогу – у небо країни-агресора піднявся МіГ-31К. Після відбою акція продовжилася.
![У Миколаєві рідні та близькі військовополонених вийшли на акцію-нагадування «У полоні немає свят» (ФОТО) 2 У Миколаєві рідні та близькі військовополонених вийшли на акцію-нагадування «У полоні немає свят» (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/1-1-6-1024x768.jpeg)
![У Миколаєві рідні та близькі військовополонених вийшли на акцію-нагадування «У полоні немає свят» (ФОТО) 4 У Миколаєві рідні та близькі військовополонених вийшли на акцію-нагадування «У полоні немає свят» (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/1-2-4-1024x768.jpeg)
![У Миколаєві рідні та близькі військовополонених вийшли на акцію-нагадування «У полоні немає свят» (ФОТО) 6 У Миколаєві рідні та близькі військовополонених вийшли на акцію-нагадування «У полоні немає свят» (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/1-3-4-1024x768.jpeg)
![У Миколаєві рідні та близькі військовополонених вийшли на акцію-нагадування «У полоні немає свят» (ФОТО) 8 У Миколаєві рідні та близькі військовополонених вийшли на акцію-нагадування «У полоні немає свят» (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/1-4-4-768x1024.jpeg)
![У Миколаєві рідні та близькі військовополонених вийшли на акцію-нагадування «У полоні немає свят» (ФОТО) 10 У Миколаєві рідні та близькі військовополонених вийшли на акцію-нагадування «У полоні немає свят» (ФОТО) 9](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/1-5-4-768x1024.jpeg)
![У Миколаєві рідні та близькі військовополонених вийшли на акцію-нагадування «У полоні немає свят» (ФОТО) 12 У Миколаєві рідні та близькі військовополонених вийшли на акцію-нагадування «У полоні немає свят» (ФОТО) 11](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/1-6-4-768x1024.jpeg)
Як повідомляло Інше ТВ, це вже не перша така акція. Так, 17 грудня у Миколаєві близькі військовополонених вийшли на мітинг “Поверніть моє життя з полону” (ФОТО)