У Миколаєві черговій групі військових вручили сертифікати на придбання квартир (ФОТО)


20:2427.12.2023

Сьогодні, 27 грудня, у Миколаєві військовослужбовцям вручили сертифікати на придбання житла.

Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

Мер міста Олександр Сєнкевич подякував нашим захисникам і захисницям за службу:

“Для мене велика честь сьогодні бути разом з вами, представляти громаду Миколаєва і мати можливість зробити те, заради чого я тут. Кожен з вас – достойна людина, яка заслуговує на те, щоб отримати винагороду від держави. Я хотів би подякувати вам за віддану службу”.

Мер нагадав систему, за якою виділялися кошти на сертифікати для придбання житла. Частина від податку військових, що надходила до бюджету міста, поверталася у військові частини на придбання необхідного їм спорядження, інша частина йшла на ці сертифікати. З бюджету міста на цю програму було спрямовано понад 200 млн гривень, ще 149 млн гривень надійшли із державного бюджету. Хто отримає кошти на придбання власного помешкання, визначали військові частини. Також військові самостійно обирають та вирішують, яку саме квартиру придбати.

“Хочу подякувати вашим сім’ям, адже вони постійно переживають за вас. Сподіваюсь, що нові житлові умови сприятимуть тому, що ваші родини будуть ще міцнішими. Вітаю вас зі святами та бажаю перемоги в 2024 році”, – привітав захисників Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, Миколаїв став першим містом України, що започаткувало програму забезпечення житлом військовослужбовців ЗСУ. За час її дії 199 захисників отримали кошти на придбання власного житла.

Як повідомляло Інше ТВ, на початку грудня, в День ЗСУ, у Миколаєві 35 воїнам ЗСУ вручили сертифікати на придбання власного житла (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube